Sledujte nás: 

Vyhraj s Vineou voucher na pobyt alebo ďalšie šťavnaté ceny!

Vyhraj s obľúbeným nápojom Vinea skvelé ceny! Nakúp aspoň dva výrobky a získaj jednu z fantastických cien – voucher na pobyt, reproduktor alebo štýlový cestovný kufor.

 

Ako sa môžem do súťaže zapojiť?

Stačí, ak nakúpiš v čase trvania súťaže, od 01.10. do 31.10.2023, akékoľvek dva výrobky Vinea 1,5 l, uschováš si blok z nákupu a zaregistruješ sa na stránke www.osviezsaavyhraj.sk/vinea/coop

 

V súťaži budú akceptované pokladničné doklady zo všetkých predajní COOP Jednota Námestovo. Nezabudni, že sa môžeš stať aj náhradným výhercom. Všetky účtenky si uschovaj po celú dobu súťaže a aspoň 4 týždne po jej skončení. Vložením účtenky na webe súťaže vyjadruješ svoj slobodný, úplný a informovaný súhlas s pravidlami a spracovaním osobných údajov. Informácie o spracovaní osobných údajov sú súčasťou úplného znenia pravidiel súťaže.

 

Výhry budú všetkým výhercom odoslané poštovou alebo kuriérskou službou najneskôr do 8 týždňov po ukončení súťaže. Súťaže sa možno za dobu jej trvania zúčastniť viackrát, avšak zakaždým s novým nákupom súťažných produktov.

 

Výhry v súťaži:

 • 1 x voucher na pobyt v hodnote 500 eur
 • 5 x cestovný kufor T – class
 • 5 x prémiový reproduktor JBL Flip Essential 2

 

Súťaž prebieha vo všetkých predajniach typu COOP Jednota Námestovo v termíne od 01. 10. 2023 – 31. 10. 2023

 

PRAVIDLÁ SÚŤAŽE

 

Vždy čerstvé informácie

Každý štvrtok vás budeme informovať o aktuálnych ponukách, akciách či súťažiach.


  Dávam dobrovoľný súhlas na zasielanie bezplatného newslettra na mnou zadaný e-mail. Prihlásením sa na odber zároveň potvrdzujem, že som sa oboznámil/a a súhlasím s informáciami v časti Ochrana osobných údajov.

  Získajte svoju
  Nákupnú kartu
  Coop Jednota

  Nákupná karta vám zabezpečí ešte väčšie množstvo zliav!