Sledujte nás: 

Vyhraj s kávou Tchibo štýlový plnoautomatický kávovar!

 

Aj vy milujete kávu a neviete si bez nej predstaviť ani jeden deň? Zapojte sa do súťaže s vynikajúcou kávou Tchibo a vyhrajte štýlový a praktický plnoautomatický kávovar Tchibo Esperto.

 

Čo je potrebné urobiť?

Do súťaže sa zapojíte tak, že v čase trvania a v mieste konania súťaže nakúpite jednorazovo (na jeden pokladničný doklad) spolu minimálne 1 kg praženej zrnkovej kávy Tchibo Barista, Espresso Milano Style alebo Espresso Sicilia Style. 

 

Následne zaregistrujete údaje z pokladničného dokladu a osobné údaje cez webový formulár na www.sutaz-tchibo.sk alebo odošlete SMS správu na tel. číslo 0902 021 021 v tvare:

TCHIBOmedzeraOKPKODUCTENKY, napr.: TCHIBO a1b2c3d4

 

 

Do súťaže sa môžete zapojiť opakovane, vždy s novým pokladničným dokladom preukazujúcim nákup dokopy minimálne 1 kg súťažných produktov. Podrobné pravidlá v plnom znení nájdete zverejnené v elektronickej forme na webovej stránke usporiadateľa súťaže www.sutaz-tchibo.sk.

 

Súťažnými produktami sú: Tchibo Barista Espresso 500g, Tchibo Barista Espresso 1kg, Tchibo Barista Caffé Crema 500g, Tchibo Barista Caffé Crema 1 kg, Tchibo Espresso Milano Style 500g, Tchibo Espresso Sicilia Style 500g

 

Výhry v súťaži:

 • 30 x plnoautomatický kávovar Tchibo Esperto Caffé

 

 

Súťaž s kávou Tchibo prebieha exkluzívne v maloobchodnej sieti COOP Jednota SUPERMARKET a COOP Jednota Tempo SUPERMARKET v termíne od 1. 5. do 30. 5. 2023.

 

 

Vždy čerstvé informácie

Každý štvrtok vás budeme informovať o aktuálnych ponukách, akciách či súťažiach.


  Dávam dobrovoľný súhlas na zasielanie bezplatného newslettra na mnou zadaný e-mail. Prihlásením sa na odber zároveň potvrdzujem, že som sa oboznámil/a a súhlasím s informáciami v časti Ochrana osobných údajov.

  Získajte svoju
  Nákupnú kartu
  Coop Jednota

  Nákupná karta vám zabezpečí ešte väčšie množstvo zliav!