Sledujte nás: 

Vyhraj s kávou L´OR štýlový kávovar alebo štedré nákupy!

Prichádza ďalšia skvelá súťaž pre všetkých milovníkov kávy! Nakúp akýkoľvek výrobok značky L´OR a získaj štýlový kávovar alebo super nákupné poukážky.

 

Ako sa môžem zapojiť do súťaže?

Do súťaže sa zapojíš tak, že v čase trvania (od 01. 11. do 30. 11. 2023) a mieste konania súťaže nakúpiš jednorazovo (na jeden pokladničný doklad alebo elektronický pokladničný doklad tzv. e-doklad) akýkoľvek výrobok L´OR a zaregistruješ sa pomocou webového formulára na www.kavalor.sk/sutaz

 

Súťaže sa môžeš zúčastniť súťaže opakovane s každým ďalším súťažným nákupom. Podrobné platné pravidlá vo svojom plnom znení sú po dobu trvania súťaže zverejnené v elektronickej forme na webovej stránke usporiadateľa www.kavalor.sk

 

Výhercovia budú kontaktovaní organizátorom súťaže správou na telefónnom čísle alebo na e-mailovej adrese, s ktorými sa zúčastnili na súťaži, do 10 pracovných dní po ukončení súťaže.

 

Krstné meno a mesto výhercu budú zverejnené na webovej stránke www.kavalor.sk/sutaz. Výhercovi budú výhry zaslané na ním uvedenú adresu najneskôr do 30 dní od doručenia scanu/fotografie výherného súťažného bloku a doručovacej adresy (pokiaľ tento bude spĺňať podmienky súťaže).

 

Výhry v súťaži:

 • 1 x kávovar PHILIPS
 • 10 x french press
 • 50 x nákupná poukážka COOP JEDNOTA v hodnote 10 €
 • 1000x L´OR lyžička (garantovaná výhra)

 

Súťaž prebieha exkluzívne v maloobchodnej sieti COOP Jednota v termíne od 01. 11. do 30. 11. 2023. 

 

 

Vždy čerstvé informácie

Každý štvrtok vás budeme informovať o aktuálnych ponukách, akciách či súťažiach.


  Dávam dobrovoľný súhlas na zasielanie bezplatného newslettra na mnou zadaný e-mail. Prihlásením sa na odber zároveň potvrdzujem, že som sa oboznámil/a a súhlasím s informáciami v časti Ochrana osobných údajov.

  Získajte svoju
  Nákupnú kartu
  Coop Jednota

  Nákupná karta vám zabezpečí ešte väčšie množstvo zliav!