Sledujte nás: 

Vyhraj s Fantasiou štýlovú vyklápačku Samsung alebo super nákupy!

Vstúpte do sveta Fantasie i revolučných smartfónov s inovatívnym Samsung Z Flip. S touto lahodnou pochúťkou teraz môžete vyhrať fantastické ceny!

 

Aké sú podmienky súťaže?

Do súťaže sa zapojíte tak, že v čase trvania súťaže nakúpite jednorazovo (na jeden pokladničný doklad alebo e-doklad) minimálne 3 ks akýchkoľvek produktov značky Fantasia. Následne sa počas trvania súťaže zaregistrujete cez súťažný formulár na webe www.danonesutaze.sk

 

Súťaže sa môžete zúčastniť opakovane s každým ďalším súťažným nákupom spĺňajúcim pravidlá súťaže. V rámci jedného dňa je možné zrealizovať max. 10 súťažných registrácií. Súťažiaci je povinný uchovať si súťažný blok po celú dobu trvania súťaže a pre prípad preukázania nároku na výhru až 30 dní po skončení súťaže.

 

Žrebovanie výhercov prebehne do 10 dní po ukončení súťaže. Výherca bude o svojej prípadnej výhre informovaný na e-mailovej adrese uvedenej v rámci registrácie do 5 pracovných dní odo dňa žrebovania. Odpoveď na výhernú správu musí súťažiaci usporiadateľovi doručiť najneskôr do 5 pracovných dní od odoslania výhernej správy usporiadateľom.

 

Jediné podrobné platné pravidlá vo svojom plnom znení budú počas trvania súťaže zverejnené v elektronickej forme na webovej stránke usporiadateľa danonesutaze.sk

 

Výhry v súťaži:

 • 1 x mobilný telefón Samsung v hodnote 1 319 EUR
 • 7 x Nákupné poukážky COOP Jednota v hodnote 50 EUR

 

Súťaž prebieha exkluzívne v celej maloobchodnej sieti COOP Jednota v termíne od 11. 01. do 24. 01. 2024.

 

 

PRAVIDLÁ SÚŤAŽE

 

Vždy čerstvé informácie

Každý štvrtok vás budeme informovať o aktuálnych ponukách, akciách či súťažiach.


  Dávam dobrovoľný súhlas na zasielanie bezplatného newslettra na mnou zadaný e-mail. Prihlásením sa na odber zároveň potvrdzujem, že som sa oboznámil/a a súhlasím s informáciami v časti Ochrana osobných údajov.

  Získajte svoju
  Nákupnú kartu
  Coop Jednota

  Nákupná karta vám zabezpečí ešte väčšie množstvo zliav!