Sledujte nás: 

Vyhraj s chrumkavými lupienkami Pringles super vecné ceny!

 

Zahryzni sa do chrumkavých lupienkov Pringles a vyhraj perfektné vecné ceny! Na zapojenie sa stačí urobiť pár jednoduchých krokov.

 

Ako sa zapojiť?

Do súťaže sa zapojíte tak, že nakúpite v čase trvania a mieste konania súťaže jednorazovo (na jeden blok) akékoľvek 2 ks výrobku Pringles 165 g (druhy podľa dostupnosti na predajni) a zaregistrujete sa pomocou webového formulára na webovej stránke https://sutaz.orbico.sk/pringles/, kde vyplníte svoje údaje v rozsahu: meno, priezvisko, e-mail, telefónny kontakt a nahráte pokladničný doklad.

 

Výhercovia budú do 10 pracovných dní od vyžrebovania kontaktovaní o výhre emailom. Kompletné pravidlá súťaže a zoznam výhercov sú dostupné na webe usporiadateľa súťaže: https://sutaz.orbico.sk/pringles/.

 

Do súťaže sa môžete zapojiť opakovane s každým ďalším novým nákupom súťažných produktov a zadaním nových údajov z pokladničného bloku na webovej stránke súťaže. Dôležité je uschovať si nákupný bloček v prípade výhry.

 

Výhry v súťaži:

 • 10 x kartón Pringles Original 165g
 • 10 x Headset Logitech Gaming G435 Lightspeed, náhodné farby
 • 10 x Myš Logitech Gaming G102 Lightsync, náhodné farby

 

 

Súťaž prebieha exkluzívne v celej maloobchodnej sieti COOP Jednota v termíne od 18. 5. do 18. 6. 2023.

 

 

 

Vždy čerstvé informácie

Každý štvrtok vás budeme informovať o aktuálnych ponukách, akciách či súťažiach.


  Dávam dobrovoľný súhlas na zasielanie bezplatného newslettra na mnou zadaný e-mail. Prihlásením sa na odber zároveň potvrdzujem, že som sa oboznámil/a a súhlasím s informáciami v časti Ochrana osobných údajov.

  Získajte svoju
  Nákupnú kartu
  Coop Jednota

  Nákupná karta vám zabezpečí ešte väčšie množstvo zliav!