Sledujte nás: 

Zaži sladký návrat do školy s obľúbenými sladkosťami a vyhraj mikroskop alebo tablet!

 

Škola volá! A s ňou aj kopec dobrodružstiev, zábavy, vedomostí a objavovania. Zapoj sa do súťaže so sladkosťami Orion, JoJo, Lentilky, Kit Kat či Lion od značky Nestlé a super ceny môžu byť tvoje! 

 

Ako sa môžem zapojiť?

Do súťaže sa zapojíte tak, že v termíne jej konania – od 17.08.2023 do 18.09.2023 jednorazovo (na jeden pokladničný doklad/e-doklad) kúpite akékoľvek cukrovinky Nestlé značiek ORION, JOJO, Lentilky, Kit Kat a Lion v minimálnej hodnote 3,99 €. Následne v období konania súťaže zašlete technickému správcovi súťaže súťažnú SMS správu v tvare SKOLA, dátum nákupu, čas nákupu cez SMS na čísle 6664 (príklad: SKOLA 19082023 1021).

 

Na preukázanie súťažného nákupu je potrebné predložiť pokladničný doklad alebo e-doklad. Súťaže sa môžete zúčastniť opakovane, vždy s novým pokladničným dokladom. Viac informácií a kompletné pravidlá súťaže sú dostupné aj na stránke www.nestle.sk.

 

Žrebovanie súťaže prebehne do 14 dní od ukončenia súťaže. Každý výherca bude kontaktovaný organizátorom súťaže a jeho povinnosťou bude sa preukázať pokladničným dokladom/e-dokladom, s ktorým sa do súťaže zapojil a ktorý splnil podmienky súťaže.

 

Výhry v súťaži:

 • 5 x grafický tablet
 • 5 x digitálny mikroskop
 • 50 x 50 € nákupné poukážky do papiernictva Ševt

 

 

Súťaž prebieha od 17. 08. do 18. 09. 2023 vo všetkých maloobchodných predajniach COOP Jednota.

 

Vždy čerstvé informácie

Každý štvrtok vás budeme informovať o aktuálnych ponukách, akciách či súťažiach.


  Dávam dobrovoľný súhlas na zasielanie bezplatného newslettra na mnou zadaný e-mail. Prihlásením sa na odber zároveň potvrdzujem, že som sa oboznámil/a a súhlasím s informáciami v časti Ochrana osobných údajov.

  Získajte svoju
  Nákupnú kartu
  Coop Jednota

  Nákupná karta vám zabezpečí ešte väčšie množstvo zliav!