Sledujte nás: 

Poďte g(o)rilovať a vyhrajte parádne ceny so značkou Vitana!

Vyhrajte so značkou Vitana skvelé ceny, ktoré potešia nejedného milovníka grilovania. Zapojiť sa je úplne jednoduché!

 

Ako sa môžem zapojiť do súťaže?

Do súťaže sa zapojíte tak, že v čase jej trvania (od 22.05. do 22.07.2024) kúpite na jeden pokladničný doklad tri gril produkty – koreniace zmesi alebo marinády Vitana. Po splnení podmienky zapojenia sa do súťaže Vám pokladníčka automaticky vydá za pokladničným dokladom lístok do zlosovania. Tento lístok stačí vyplniť svojimi údajmi (meno, priezvisko, adresa a telefonický kontakt) a vhodiť do vyznačenej urny (súťažný box).

 

Súťaže je možné zúčastniť sa aj opakovane, ale vždy s novým lístkom do zlosovania. Je potrebné, aby ste si pokladničný doklad, na základe ktorého ste splnili podmienku zaradenia do súťaže, odložili.

 

Súťaže sa môžu zúčastniť len osoby staršie ako 18 rokov, ktoré majú doručovaciu adresu na území Slovenskej republiky. Výhercovia budú vyžrebovaní najneskôr do 16. augusta 2024. Zoznam výhercov v anonymizovanej podobe, t. j. s uvedením iniciál mena a priezviska, bude uverejnený pod týmto súťažným článkom.

 

Výhry budú odovzdané výhercom najneskôr do konca mesiaca august 2024.

 

 

Výhry v súťaži:

 • 2 x Donau East sada na grilovanie
 • 2 x Elektrický gril 
 • 2 x Vitana gril box

 

Súťaž prebieha exkluzívne v maloobchodnej sieti COOP Jednota Námestovo v reťazcoch TEMPO Supermarket Námestovo a Zákamenné v termíne od 22.05. do 22.07.2024.

 

 

OFICIÁLNE PRAVIDLÁ SÚŤAŽE

 

 

 

Vždy čerstvé informácie

Každý štvrtok vás budeme informovať o aktuálnych ponukách, akciách či súťažiach.


  Dávam dobrovoľný súhlas na zasielanie bezplatného newslettra na mnou zadaný e-mail. Prihlásením sa na odber zároveň potvrdzujem, že som sa oboznámil/a a súhlasím s informáciami v časti Ochrana osobných údajov.

  Získajte svoju
  Nákupnú kartu
  Coop Jednota

  Nákupná karta vám zabezpečí ešte väčšie množstvo zliav!