Sledujte nás: 

Osviežte sa ľadovou kávou Nescafé a vyhrajte slúchadlá alebo vak!

Obľúbená značka kávy Nescafé prichádza s ďalšou súťažou o super ceny. Dopraj si ľadové osvieženie a uži si leto naplno! Zapojiť sa je úplne jednoduché. 

 

Podmienky súťaže

Stačí, keď v období trvania súťaže, od 01.07.2023 do 31.07.2023, kúpite akýkoľvek výrobok Nescafé ľadová káva, vyplníte svoje údaje na žrebovací pokladničný lístok, vhodíte ho do súťažného boxu na predajni a ste v hre! 

 

Súťaže je možné zúčastniť sa aj opakovane, ale vždy s novým lístkom do zlosovania. Je potrebné, aby ste si pokladničný doklad, na základe ktorého ste splnili podmienku zaradenia do súťaže, odložili.

 

Výhrami v súťaži sú:

 • 4 x  Slúchadlá Motorola MOTO XT 220
 • 4 x  Čierny sedací vak + podnožka 120x100x75 cm

 

Súťaže sa môžu zúčastniť len osoby staršie ako 18 rokov, ktoré majú doručovaciu adresu na území Slovenskej republiky. Výhercovia budú vyžrebovaní v priebehu mesiaca august 2023. Zoznam výhercov v anonymizovanej podobe, t. j. s uvedením iniciál mena a priezviska, bude uverejnený na webovej stránke www.jednotanamestovo.sk/sutaze.

 

Výhry budú odovzdané výhercom v priebehu mesiaca august 2023.

 

Súťaž trvá v termíne od 01. 07. do 31. 07. 2023 vrátane výhradne v predajniach: Tempo SUPERMARKET Zákamenné, Tempo SUPERMARKET Námestovo a v Supermarketoch Rabča, Oravská Lesná, Námestovo na ul. Veterná 158, Oravská Polhora, Novoť, Breza, Hruštín, Lokca a Mútne.

 

VÝHERCOVIA SÚŤAŽE

 

PRAVIDLÁ SÚŤAŽE

 

 

 

Vždy čerstvé informácie

Každý štvrtok vás budeme informovať o aktuálnych ponukách, akciách či súťažiach.


  Dávam dobrovoľný súhlas na zasielanie bezplatného newslettra na mnou zadaný e-mail. Prihlásením sa na odber zároveň potvrdzujem, že som sa oboznámil/a a súhlasím s informáciami v časti Ochrana osobných údajov.

  Získajte svoju
  Nákupnú kartu
  Coop Jednota

  Nákupná karta vám zabezpečí ešte väčšie množstvo zliav!