Sledujte nás: 

Oslaď si čakanie do Vianoc a zapoj sa do súťaže o super ceny!

Čakanie do Vianoc môže byť ešte sladšie! Zapoj sa do súťaže s obľúbenými cukrovinkami JoJo, KitKat, Orion, Lion, Študentská pečať či Nesquik a vyhraj super vecné ceny.

 

Ako sa môžem zapojiť do súťaže?

Do súťaže sa zapojíte tak, že v čase jej trvania ( od 06.11. do 06.12.2023) nakúpite na jeden pokladničný doklad min. 3 ks výrobkov značky ORION, Studentská pečeť, JOJO, Lentilky, Kit Kat, LION, Nesquik v akejkoľvek kombinácii, aj rovnaké druhy. Po splnení podmienky zapojenia sa do súťaže, Vám predavačka automaticky vydá za pokladničným dokladom lístok do zlosovania.

 

Tento lístok vyplníte a vhodíte do urny určenej k tejto spotrebiteľskej súťaži. Súťaže je možné zúčastniť sa aj opakovane, ale vždy s novým lístkom do zlosovania. Dôležité je, aby ste si pokladničný doklad, na základe ktorého ste splnili podmienku zaradenia do súťaže, odložili.

 

Súťaže môžu zúčastniť len osoby staršie ako 18 rokov, ktoré majú doručovaciu adresu na území Slovenskej republiky. Výhercovia budú vyžrebovaní v priebehu mesiaca december 2023. Zoznam výhercov v anonymizovanej podobe, t. j. s uvedením iniciál mena a priezviska, bude uverejnený na konci tohto článku.

 

Výhry budú odovzdané výhercom v priebehu mesiaca december 2023.

 

Výhry v súťaži:

 • 4x stavebnica Lego Minecraft
 • 4x JBL reproduktor
 • 4x Garmin smart hodinky

 

 

Súťaž prebieha exkluzívne v maloobchodnej sieti COOP Jednota Námestovo iba v reťazcoch TEMPO Supermarket, v termíne od 06.11. do 06.12.2023

 

 

 

Vždy čerstvé informácie

Každý štvrtok vás budeme informovať o aktuálnych ponukách, akciách či súťažiach.


  Dávam dobrovoľný súhlas na zasielanie bezplatného newslettra na mnou zadaný e-mail. Prihlásením sa na odber zároveň potvrdzujem, že som sa oboznámil/a a súhlasím s informáciami v časti Ochrana osobných údajov.

  Získajte svoju
  Nákupnú kartu
  Coop Jednota

  Nákupná karta vám zabezpečí ešte väčšie množstvo zliav!