Sledujte nás: 

Odoberaj náš newsletter a vyhraj super nákupné poukážky!

Chceš mať prehľad o všetkom, čo sa u nás deje v predstihu a pravidelne? Tak potom neváhaj a odoberaj náš newsletter COOP Jednota Námestovo! Každý štvrtok v ňom nájdeš všetky horúce novinky zo sveta zliav, súťaží či top akcií, ktoré pripravujeme. Navyše môžeš vyhrať 10 eur na nákup!

 

Ako môžem vyhrať nákupnú poukážku?

Vyhrať vďaka našim newslettrom je veľmi jednoduché. Stačí, ak nám do formulára nižšie napíšeš svoju platnú e-mailovú adresu, meno, priezvisko a ďalšie kontaktné údaje, klikneš na tlačidlo odoslať a hotovo! Si v hre o nákupnú poukážku v hodnote 10 eur.

 

Súťaž prebieha od 16.10. do 20.11.2023.

 

 

Výhry v súťaži:

 • 30x nákupná poukážka v hodnote 10 eur

 

 

Žrebujeme až 30 výhercov, ktorí získajú nákupnú poukážku v hodnote 10 eur. Žrebovanie výherných e-mailov, ktoré získajú nákupné poukážky sa uskutoční do 30.11.2023. Cenu si v prípade vyžrebovania môžete po dohode a telefonickom kontakte s našim marketingovým oddelením vyzdvihnúť priamo na najbližšej predajni vo vašej obci alebo meste. Vzhľadom k tejto skutočnosti a možnosti prevzatia je potrebné uviesť všetky vaše kontaktné údaje. Tie taktiež poslúžia pri uvedení víťazov na výhernej listine, ktorá podľa pravidiel a zásad dodržiavania GDPR bude obsahovať iba meno výhercu s iniciálami priezviska a uvedením mesta či obce.

 

 

Zoznam výhercov v anonymizovanej podobe, t.j. s uvedením iniciál mena a priezviska a mesta bydliska, bude uverejnený práve na konci tohto súťažného článku. Výhry, nákupné poukážky COOP Jednota Námestovo, budú dodané výhercom najneskôr do 30 dní od ukončenia Súťaže.

 

VÝHERNÁ LISTINA

 

OFICIÁLNE PRAVIDLÁ SÚŤAŽE

 

 

Vyplňte prosím nasledujúci formulár:

Vaše údaje ( Meno, Priezvisko, Ulica, Mesto / Obec, E-mailová adresa a telefónne číslo ) je u nás v COOP Jednota Námestovo a.s. v bezpečí a budeme ho na základe vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy. Celé znenie ochrany osobných údajov si môžete prečítať tu.

Vždy čerstvé informácie

Každý štvrtok vás budeme informovať o aktuálnych ponukách, akciách či súťažiach.


  Dávam dobrovoľný súhlas na zasielanie bezplatného newslettra na mnou zadaný e-mail. Prihlásením sa na odber zároveň potvrdzujem, že som sa oboznámil/a a súhlasím s informáciami v časti Ochrana osobných údajov.

  Nenechajte si ujsť
  výhodné zľavy

  Každý štvrtok vás budeme informovať o aktuálnych ponukách, akciách či súťažiach.


  Váš údaj ( email ) je u nás v bezpečí a budeme ho na základe vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy. Celé znenie ochrany osobných údajov si môžete prečítať tu.

  Prehľad o novinkách vďaka pravidelným a čerstvým informáciám

  Výhodnejšie nakupovanie prostredníctvom zliav či špeciálnych letákov

  Inšpirácie, recepty, tipy do domácnosti pre každý deň

  Súťaže o atraktívne ceny

  Získajte svoju
  Nákupnú kartu
  Coop Jednota

  Nákupná karta vám zabezpečí ešte väčšie množstvo zliav!