Sledujte nás: 

Kúp si obľúbené nápoje Alpro a vyhraj šikovný kuchynský robot alebo nákupné poukážky!

Budúcnosť je rastlinná! Vďaka rastlinným nápojom Alpro sa môžete cítiť skvele Vy aj naša planéta a navyše s nimi môžete aj vyhrať. Stačí sú kúpiť jednu z dvoch obľúbených príchutí a šikovný a praktický kuchynský robot či nákupné poukážky môžu byť Vaše!

 

Ako sa zapojiť?

Zapojiť sa do súťaže je úplne jednoduché. Stačí v dobe trvania súťaže (od 02.03. do 15.03.2023) nakúpiť jednorazovo (na jeden doklad o kúpe) aspoň 1 ks akéhokoľvek nápoja Alpro 1 l. Následne zaregistrujete svoje osobné údaje a údaje z pokladničného dokladu na webe https://danone.sk/web/sutaze/.

 

Súťaže sa môžete zúčastniť opakovane s každým ďalším súťažným nákupom spĺňajúcim pravidlá súťaže. Pravidlá súťaže budú zverejnené na https://danone.sk/web/sutaze/. Na webe súťaže bude po skončení súťaže a vyžrebovaní výhercov zverejnený aj zoznam výhercov.

 

Výhrami v súťaži sú:

5x Kuchynský robot SENCOR STM 3780GG  

20x Nákupné poukážky COOP Jednota v hodnote 30,- EUR

 

Súťaž prebieha exkluzívne v celej maloobchodnej sieti COOP Jednota v termíne od 02. 03. do 15. 03. 2023.

 

Vždy čerstvé informácie

Každý štvrtok vás budeme informovať o aktuálnych ponukách, akciách či súťažiach.


    Dávam dobrovoľný súhlas na zasielanie bezplatného newslettra na mnou zadaný e-mail. Prihlásením sa na odber zároveň potvrdzujem, že som sa oboznámil/a a súhlasím s informáciami v časti Ochrana osobných údajov.

    Získajte svoju
    Nákupnú kartu
    Coop Jednota

    Nákupná karta vám zabezpečí ešte väčšie množstvo zliav!