Sledujte nás: 

Hrajte s NESCAFÉ Classic o jednu z parádnych cien!

Kúpte si lahodnú kávičku NESCAFÉ Classic, zapojte sa do súťaže a parádny Smartfón či ďalšie ceny môžu byť Vaše!

 

Stačí ak období trvania súťaže – od 06.02.2023 do 05.03.2023, nakúpite výrobky Nescafé Classic, Nescafé CREMA alebo Nescafé Black Roast v minimálnej hodnote 3€ a vhodíte pokladničný doklad s viditeľným názvom položiek nákupu, spolu s menom, priezviskom, adresou a  telefónnym číslom do označenej urny umiestnenej na info pulte najneskôr do 05. 03. 2023.

 

Súťaže sa môžete zúčastniť sa aj opakovane, ale vždy s novým lístkom do žrebovania. Je potrebné, aby ste si pokladničný doklad, na základe ktorého ste splnili podmienky zaradenia do súťaže, odložili. Výhercovia budú vyžrebovaní najneskôr dňa 31. 03. 2023.

 

Výhrami v súťaži sú:

 • 1x Smartfón Motorola E32s 4/64GB
 • 1x Rádiobudík Philips v hodnote
 • 1x LED lampa biela v hodnote

 

Súťaž trvá od 06.02.2023 do 05.03.2023 na predajni COOP Jednota Tempo SUPERMARKET Zákamenné.

Zoznam všetkých výhercov v anonymizovanej podobe, t. j. s uvedením iniciál mena a priezviska, bude uverejnený na webovej stránke www.jednotanamestovo.sk/sutaze. Výhry budú odovzdané výhercom v priebehu apríla 2023.

 

VÝHERCOVIA SÚŤAŽE

 

PRAVIDLÁ SÚŤAŽE

 

Vždy čerstvé informácie

Každý štvrtok vás budeme informovať o aktuálnych ponukách, akciách či súťažiach.


  Dávam dobrovoľný súhlas na zasielanie bezplatného newslettra na mnou zadaný e-mail. Prihlásením sa na odber zároveň potvrdzujem, že som sa oboznámil/a a súhlasím s informáciami v časti Ochrana osobných údajov.

  Získajte svoju
  Nákupnú kartu
  Coop Jednota

  Nákupná karta vám zabezpečí ešte väčšie množstvo zliav!