Sledujte nás: 

Doprajte si sladký pôžitok s Figaro a hrajte o parádne nákupné poukážky

Získajte s lahodnou čokoládou značky Figaro skvelé nákupné poukážky až do výšky 300 eur! Zapojiť sa do súťaže je sladké a úplne jednoduché.

 

Stačí, ak nakúpite na jeden pokladničný doklad výrobky Figaro v celkovom množstve aspoň 400 g a zašlete poštou v obálke pokladničný doklad z nákupu, kde na zadnú stranu uvediete svoje telefónne číslo a na obálku napíšete meno, priezvisko, adresu. Na obálke je potrebné uviesť meno, priezvisko a adresu. Obálku s pokladničným dokladom je potrebné zaslať na adresu:

 

Súťaž – Mondelez Slovakia s.r.o. Figaro,

P.O.BOX č. 300,

830 00  

Bratislava 3

 

Výrobky Figaro v minimálnom množstve 400 g je potrebné zakúpiť v rámci jedného nákupu a v obálke poslať iba jeden pokladničný doklad. Súťaže je možné zúčastniť sa aj opakovane, ale vždy s novým pokladničným dokladom.

 

Výhrami v súťaži sú:

 • Nákupné poukážky COOP Jednota v hodnote 100 €
 • Nákupné poukážky COOP Jednota v hodnote 300 €

 

Výhercovia budú vyžrebovaní dňa 13.3.2023 za prítomnosti notára. Zoznam výhercov bude uverejnený na webovej stránke www.figaro.sk. Výhry budú odoslané výhercom najneskôr do 30 dní od ukončenia súťaže na výhercom oznámenú adresu na území Slovenskej republiky prostredníctvom pošty alebo kuriérskej služby. Bližšie informácie o súťaži a pravidlách nájdete na: www.figaro.sk.

 

Súťaž trvá exkluzívne v celej maloobchodnej sieti COOP Jednota Námestovo v termíne od 19. 01. do 01. 03. 2023.

Vždy čerstvé informácie

Každý štvrtok vás budeme informovať o aktuálnych ponukách, akciách či súťažiach.


  Dávam dobrovoľný súhlas na zasielanie bezplatného newslettra na mnou zadaný e-mail. Prihlásením sa na odber zároveň potvrdzujem, že som sa oboznámil/a a súhlasím s informáciami v časti Ochrana osobných údajov.

  Získajte svoju
  Nákupnú kartu
  Coop Jednota

  Nákupná karta vám zabezpečí ešte väčšie množstvo zliav!