Sledujte nás: 

Doprajte si sladkú odmenu a vyhrajte šikovný robotický vysávač!

Doprajte si sladkú odmenu a vyhrajte skvelého pomocníka do domácnosti. Zapojte sa do súťaže so značkami Orion, Jojo, Kitkat či Lion a vyhrajte robotický vysávač, ktorý vám ušetrí čas a zanechá perfektne upratanú miestnosť. Ako sa zapojiť?

 

Podmienky zapojenia do súťaže

Stačí, ak v termíne konania súťaže, od 6.3. do 6.4. 2023, nakúpite aspoň tri produkty značky ORION, JOJO, KITKAT a LION za 3,99 eur, vyplníte svoje údaje na žrebovací lístok, vhodíte ho do súťažného boxu na predajni a ste v hre! Výhrou je šikovný robotický vysávač s inteligentnou gyroskopickou navigáciou, trojnásobnou filtráciou, smart technológiou, vhodný na tvrdé podlahy a koberce do výšky vlasu 1 cm, ktorý vysáva aj umýva zároveň a je tak dokonalým pomocníkom do každej domácnosti.

 

Výhra v súťaži:

 • robotický vysávač Aron 2 v 1 3512 90000 od od značky Eta

 

Súťaž prebieha od 6.03. do 6.04.2023 v predajniach COOP Jednota Tempo SUPERMARKET Námestovo, Tempo SUPERMARKET Zákamenné a v supermarketoch Lokca a Oravská Lesná.

 

VÝHERCOVIA SÚŤAŽE

 

 

 

 

Vždy čerstvé informácie

Každý štvrtok vás budeme informovať o aktuálnych ponukách, akciách či súťažiach.


  Dávam dobrovoľný súhlas na zasielanie bezplatného newslettra na mnou zadaný e-mail. Prihlásením sa na odber zároveň potvrdzujem, že som sa oboznámil/a a súhlasím s informáciami v časti Ochrana osobných údajov.

  Získajte svoju
  Nákupnú kartu
  Coop Jednota

  Nákupná karta vám zabezpečí ešte väčšie množstvo zliav!