Sledujte nás: 

Doprajte si lahodný zážitok s kávou Jacobs a vyhrajte nákupné poukážky!

Nakúpte si výhodne vďaka nákupným poukážkam, ktoré môžete vyhrať vďaka lahodnej a obľúbenej káve Jacobs! 

 

Stačí, ak jednorazovo (na jeden blok) nakúpite akýkoľvek 1 ks výrobku Jacobs a zaregistrujete sa pomocou webového formulára na stránke Súťaž (kavajacobs.sk), vyplníte svoje údaje: meno, priezvisko, e-mail, telefónny kontakt, číslo pokladničného dokladu, dátum nákupu, čas nákupu, odošlete a ste v hre!

 

Súťaže sa môžete zúčastniť súťaže opakovane s každým ďalším súťažným nákupom spĺňajúcim pravidlá tejto súťaže. Krstné meno a mesto výhercu budú zverejnené na webovej stránke www.kavajacobs.sk/sutaz.

 

Výhry budú výhercovi zaslané len na poštovú adresu na území Slovenskej republiky. Podrobné platné pravidlá vo svojom plnom znení budú počas trvania súťaže zverejnené v elektronickej forme na webovej stránke usporiadateľa súťaže Súťaž (kavajacobs.sk)

 

Vyhrať môžete tieto ceny:

5x nákupná poukážka COOP Jednota v nominálnej hodnote 100 EUR

200x nákupná poukážka COOP Jednota v nominálnej hodnote 10 EUR

 

Súťaž od dodávateľa Jacobs Douwe Egberts SK, s. r. o., bude prebiehať exkluzívne v celej maloobchodnej sieti COOP Jednota v termíne od 1. 1. do 31. 1. 2023

 

 

Štatút súťaže

Vždy čerstvé informácie

Každý štvrtok vás budeme informovať o aktuálnych ponukách, akciách či súťažiach.


    Dávam dobrovoľný súhlas na zasielanie bezplatného newslettra na mnou zadaný e-mail. Prihlásením sa na odber zároveň potvrdzujem, že som sa oboznámil/a a súhlasím s informáciami v časti Ochrana osobných údajov.

    Získajte svoju
    Nákupnú kartu
    Coop Jednota

    Nákupná karta vám zabezpečí ešte väčšie množstvo zliav!