Sledujte nás: 

Dopraj si mäkučký donut alebo šišku a vyhraj VIP lístky na koncert Peter Bič Project!

Osláv spolu s nami Medzinárodný deň donutov! Kúp si svoj obľúbený farebný tučnučký krúžok alebo šišku a vyhraj lístky na júnový koncert kapely Peter Bič Project v Bratislave. Ako na to?

 

Ako sa môžem zapojiť do súťaže?

Súťaž prebieha v rámci Medzinárodného dňa donutov od 13. 04. do 25. 05. 2023. Do súťaže sa zapojíte tak, že v dobe trvania a mieste konania súťaže jednorazovo nakúpite (na jeden blok) 2 ks donutov alebo šišiek a online zaregistrujete pokladničný doklad pomocou webového formulára na stránke https://donutworrybehappy-sutaz.sk                                                           

 

Súťaže sa môžete zúčastniť opakovane s každým ďalším súťažným nákupom spĺňajúcim pravidlá tejto súťaže. Podrobné platné pravidlá vo svojom plnom znení sú zverejnené aj v elektronickej forme na webovej stránke usporiadateľa https://donutworrybehappy-sutaz.sk

 

Výhry v súťaži:

 • 150 x VIP vstupenka pre dve osoby na koncert skupiny Peter Bič PROJEKT

         (koncert sa uskutoční dňa 03.06.2023 v Bratislave)

 

 

Súťaž prebieha v celej maloobchodnej sieti COOP Jednota pri príležitosti Medzinárodného dňa donutov, od 13. 04. do 25. 05. 2023. 

 

Vždy čerstvé informácie

Každý štvrtok vás budeme informovať o aktuálnych ponukách, akciách či súťažiach.


  Dávam dobrovoľný súhlas na zasielanie bezplatného newslettra na mnou zadaný e-mail. Prihlásením sa na odber zároveň potvrdzujem, že som sa oboznámil/a a súhlasím s informáciami v časti Ochrana osobných údajov.

  Získajte svoju
  Nákupnú kartu
  Coop Jednota

  Nákupná karta vám zabezpečí ešte väčšie množstvo zliav!